W ciągu ostatnich 2-3 dni byliśmy pokazując naszą najnowszą grę na niezależna gra komputerowa Pitch i Indie Showcase na Cyfrowe Dragons 2014 w Krakowie.

Gra nazywa Cyber ​​Sentinel i to jeszcze w fazie beta, alfa / i został pierwotnie opracowany dla itch.io za Cyberpunk Jam. Po gamejam opracowaliśmy go dalej, aby dodać więcej poziomów i poprawić interfejs.

W CyberSentinel wziąć rolę hakera, który pisze programy w celu kradzieży danych z bezpiecznych systemów w rodzaju 90. '80 / 'stylizowane wersję cyberprzestrzeni. Nie trzeba znać żadnego języka programowania, ponieważ programy są tworzone przy użyciu odmianę państwowych schematach maszyn Alana Turinga za pomocą interfejsu dotykowego 3D oparte. Jego realizacja jest łatwy w obsłudze, a jednocześnie na tyle skomplikowane, aby nauczyć podstaw programowania.

Najnowsze gry wideo. , screenshot paczka , gra stronę

Back to Digital Dragons: The atmosphere was great and people were fantastic. I would like to send greetings to all other teams that were showcasing their games and congratulate them getting new contacts and achieving first big and small successes. Especially team TUTU lab for winning Big Indie Pitch and for great preparation for the whole event with their Foodo Kitchen game, you go girls :).

W naszej grze odbiór był rozrzucone po całym spektrum od świetne do nie tak dobre we wszystkich kategoriach możliwe :). Mamy wiele propozycji, niektórzy ludzie mówili, że gra była zbyt twarda, niektóre grał i grał bez przerwy, niektórzy mówili mechanicy były świetne. Jako grafik niektóre spodobał się prosty styl, podczas gdy inni "zasugerował, powinniśmy zmienić go na bardziej atrakcyjne dla okazjonalnych graczy.

Pierwsze wszystkie te propozycje, widząc, jak ludzie grają w naszą grę i że jakoś rezonować z nich był wielki. Było 2-3 dni pełne emocji, bardzo wymagających, ale w taki sam sposób bardzo relaksu i tankowania :).

We really like to thank all gals and guys who tried our game and gave us suggestions. We will do our best to meet all demands and make final game really great. We already have tons of ideas to redesign etc. 🙂

I wielkie dzięki wszystkim organizatorom, sponsorom, prasa, cała jury Big Indie Pitch który również dał nam wiele pomocnych informacji zwrotnych, wszyscy ludzie, którzy głosowali na nas, czy chcieli, ale nie dostał szansy.

Zdjęcia z naszego biurka @ cyfrowe Smoków Indie Showcase:

1

Aidenn ewolucja naszego miejsca wystawowego:

2

A oto Andy Touch - Ewangelista produktów w Unity Software grać naszą grę

IMG_20140509_125415

To był naprawdę dobry feedback widząc Andy (pozdrowienia :) i inni grać swoje i jestem nieco rozczarowany o sobie nie myślał o uzyskanie zdjęcia wszystkich wspaniałych ludzi, którzy cieszyli się :).

That’s it for now. I hope to see all of you in the future 🙂

Special greetings: our expo colleagues from neighbour desks, Koshmaar, Tutu lab, Lara dev and others 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.